ВИДЕО: Џенифер Лопез без шминка и во пижами

Актерката и пејачка Џенифер Лопез пресреќна објави видео преку кое сподели дека за улогата на ликот на стриптизерката Рамона во филмот  „Hustlers“  таа е номинирана за Златен Глобус.

Џеј Ло не ја криеше среќата поради тоа, па радоста ја сподели со своите фанови на Твитер  во издание кое ретко се гледа.

Џенифер на видеото не беше нашминкана, ниту пак имаше фризура, додека на себе носеше пижами.

– Горда сум што ќе ја претставувам екипата на филмот и самиот филм – напипаша Џенифер Лопез на Твитер

Коментари

Популарно