ФОТО: Сенидах ги стави градите во прв план

Пејачката Сенидај ги изненади сите објавувајќи фотографија на која ја гледаме во провокативно издание.

Сенидах го покажа совршеното деколте на својот Инстаграм профил. На фотографијата наѕира и тетоважата на раката, додека позира со перика на глава.

Погледнете ја: 

Коментари

Популарно