ФОТО: Сенидах ги стави градите во прв план

Пејачката Сенидај ги изненади сите објавувајќи фотографија на која ја гледаме во провокативно издание.

Сенидах го покажа совршеното деколте на својот Инстаграм профил. На фотографијата наѕира и тетоважата на раката, додека позира со перика на глава.

Погледнете ја: 

(Видео) Теодора со посебен танц го прослави милионот на Инстаграм

Атрактивната пејачка Теодора Џехверовиќ е една од пејачките на Балканот, која има армија фанови на социјалните мрежи, па пред неа е само Јелена Карлеуша, која води со 2,2 милиони фанови, додека Џехверовиќ стигна до бројката од еден милион.

Теодора оваа вест ја дочека додека беше на настап, а потоа реши да го прослави милионот со посебен танц, каде што покажа дека нема намера да запре на таа бројка, туку со полн гас оди напред. Пејачката доби честитки на Инстаграм од страна на нејзините колеги и колешки, како и од момчето Нино.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Teodora dostigla milion pratilaca na IG

A post shared by @ estrada.srbija on

(Видео) Карлеуша го „тресеше“ задникот во провиден леопард комбинезон

Музичката ѕвезда Јелена Карлеуша на својот профил на Инстграм објави дел од атмосферата од претходната емисија на музичкото шоу Ѕвездите на Гранд. Додека траеше еден настап на учесниците, пејачката ја понесе ритамот, па почна да меша.

Тоа што сите го забележаа е стајлингот на згодната пејачка. Таа носеше леопард комбинезон кој беше провиден и под него можеше да се забележи дека пејачката носи та&ги.

Добро е познато дека Карлеуше е некоја која ги прати модата и трендовите, но и некој кој сака да се облекува провокативно, а ова е еден од доказите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Take a walk on the wild side 🐆🤘🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Погледнете во продолжение како изгледаше атрактивната пејачка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The sugar baby supremacy 😂🤪🙊 #joke

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

(Фото) Жената доминира! Цеца беше на забава „скоцкана“ од глава до пети!

Балканската пејачка Светлана Цеца Ражњатовиќ жари и пали со својот изглед каде и да се појави. Сега пејачката објави снимка и покажа зошто важи за една од најубавите жени на јавната сцена.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👗 @martamiljanic ,stajling @__nikolaevna__elena

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Пејачката беше на забава, а таму се појави „скоцкана“ од глава до пети, па немаше кој не се сврте да забележи како изгледа атрактивната Цеца.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💗💗💗

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Погледнете во продолжение како изгледаше пејачката.

Популарно