ФОТО: Станија Добројевиќ се надмина себе

Eдна од најатрактивните личности од јавната сцена, старлетата Станија Добројевиќ , постојано изненадува со своите објави.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@denisastefan_ 📸 #golov20

A post shared by Stanija 🤍 (@stanijadobrojevic) on

Учесничката во многу реални шоуа на своите фанови им нуди дел од облините секојдневно и секогаш ги радува со провокативни слики.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☁️

A post shared by Stanija 🤍 (@stanijadobrojevic) on

Добројевиќ сака да ги покаже облините, а овој пат Станија покажа дека нејзиниот задник во хеланки изгледа страшно добро и докажа дека карантинот не и ја расипал линијата и затегнатиот задник.

Коментари

Популарно