ФОТО: Станија Добројевиќ се надмина себе

Eдна од најатрактивните личности од јавната сцена, старлетата Станија Добројевиќ , постојано изненадува со своите објави.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@denisastefan_ 📸 #golov20

A post shared by Stanija 🤍 (@stanijadobrojevic) on

Учесничката во многу реални шоуа на своите фанови им нуди дел од облините секојдневно и секогаш ги радува со провокативни слики.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☁️

A post shared by Stanija 🤍 (@stanijadobrojevic) on

Добројевиќ сака да ги покаже облините, а овој пат Станија покажа дека нејзиниот задник во хеланки изгледа страшно добро и докажа дека карантинот не и ја расипал линијата и затегнатиот задник.

(Видео) Станија Добројевиќ во „врело“ издание

Ако помисливте дека сте ја виделе старлетата во секакво издание се лажете. Станија Доброевиќ се снимаше покрај базен во минијатурно бикини кое едвај и ги покри интимните делови.

Односно изгледаше како да ставила мали крпчиња на градите и интимата. Објавата за кратко собра илјадници коментари и лајкови, а многумина и честитаа на ваквото тело.

(Фото) Лидија позираше во тесен фустан, во прв план бујното деколте

Актерката Лидија Вукичевиќ г прослави 59. роденден, а со својот изглед не престанува да ја изненадува јавноста.

Имено, многумина се изненадуваат кога ќе слушнат дека Лидија е на прагот на седмата деценија, со оглед на тоа дека изгледа доста помладо од своите врсници. Покрај тоа, таа често истакнува дека не направила ниту една операција на себе, туку дека го негува природниот изглед.

Таа сега на својот Инстаграм сподели фотографии во краток цветен фустан кој ја следи линијата на телото, додека во прв план е деколтето.

„Секому животот му оделил одредена улога која треба да се одигра најдобро што може, ако мисли филмот да успее, напиша актерката.

(Видео) Сопругот ѝ приреди романтична атмосфера на Гавазова

Македонската пејачка Сузана Гавазова избега од летните гоештини и замина на одмор заедно со нејзиното семејство. Таа редовно споделува фотографии на Инстаграм за да покаже како си поминува.

Овој пат таа оибјави видеа на кои покажа дека нејзиниот сопруг Јасмин ѝ приредил романтична атмосфера со вино и музика покрај базен. Таа како благодарност заигра за него во бикини.

Поглендете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

Популарно