(Видео) Маја Маринковиќ ги покажа големите „то*ки“ во кои уживаше Јанјуш

Маја Маринковиќ призна синоќа што се случувало меѓу неа и Марко Јанјушевиќ Јанјуш, како и дека овој учесник во реалното шоу ветил дека ќе го заврши бракот со Ена кога ќе излезе од „Задруга“.

Маја кажа дека Јанјуш порача дека во неа се заљубил како никогаш досега, а зборувале и за бебе. Ова признание беше една од главните теми во емисијата при прашањето на гледачите.

Јанјушевиќ тогаш кажа дека се шегувал, а по емисијата Маја призна дека се чувствува полесно откако тоа го признал. „Јас само кажав така како што е“, кажа Маја.

По оваа изјава Маја замина во гардероберот каде што соблече се од себе, а во прв план до израз дојдоа нејзините големи гради, како и совршеното тело.

Коментари

Популарно