(Видео) Маја Маринковиќ ги покажа големите „то*ки“ во кои уживаше Јанјуш

Маја Маринковиќ призна синоќа што се случувало меѓу неа и Марко Јанјушевиќ Јанјуш, како и дека овој учесник во реалното шоу ветил дека ќе го заврши бракот со Ена кога ќе излезе од „Задруга“.

Маја кажа дека Јанјуш порача дека во неа се заљубил како никогаш досега, а зборувале и за бебе. Ова признание беше една од главните теми во емисијата при прашањето на гледачите.

Јанјушевиќ тогаш кажа дека се шегувал, а по емисијата Маја призна дека се чувствува полесно откако тоа го признал. „Јас само кажав така како што е“, кажа Маја.

По оваа изјава Маја замина во гардероберот каде што соблече се од себе, а во прв план до израз дојдоа нејзините големи гради, како и совршеното тело.

(Фото) Малкумина би се осмелиле: Каја се сликаше раскопчана по жесток тренинг

Каја Остојиќ води сметка за својот изглед, па така во слободно време оди во теретана за да ја одржува витката фигура.

Таа сега на својот профил на Инстаграм објави видео на кое покажа како изгледа на тренинг, во целосно опуштено издание, без грам шминка и со мокра коса.

Каја со ова видео покажа дека нема проблем со тоа да го покаже својот природен изглед, на што многу нејзини колешки не би се осмелиле.

(Фото) Ана Кораќ ги покажа новите гради, но и фризурата

Поранешната учесничка во реалното шоу Задруга, Ана Кораќ реши да излезе од потемните нијанси, па повеќе не е бринета, туку русокоса.

Кораќ неодамна во Турција беше на нова операција на градите, кај популарниот хирург на клиника чие заштитно лице е токму таа.

„Го променив обликот на градите, ќе бидат побујни“, кажа Ана додека беше во клиниката, по операцијата.

Таа гордо ги покажа градите, но и нејзината нова фризура, откако очигледно решила дека е време конечно нешто да промени на себе. Во продолжение на фотографијата може да погледнете како изгледа прекрасната девојка.

(Фото) Наоми Кембел ги откри градите во раскопчано сако

Сигурни сме дека оваа убавица недостигаше на светската јавност, но по шест месеци Наоми Кембел се врати на сцената. Кембел се врати во јавност и на Инстаграм се пофали во ново издание.

Под раскопчаното сако немаше ништо, па ја разгоре јавноста со градите на милиони фанови кои ја следат на социјалните мрежи.

„Моето прво појавување по шест месеци“, напиша Наоми.

Погледнете во продолжение како изгледаше атрактивната Кембел.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️ My first public appearance in 6 months @bulgari #Barocko #Bvlgari #BvlgariHighJewelry

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

Популарно