(Видео) Милица Павловиќ во Белград во златно издание ги воодушеви сите

Атрактивната пејачка Милица Павловиќ настапи во среда, 24 јуни, на сплав во Белград, каде што направи повеќе од одлична атмосфера.

Поради тоа што публиката уживаше во настапите на омиелната пејачка, која поради пандемијата не се дружеше со фановите, како и нејзините колеги, Милица им подготви ноќ за паметење.

С**си сењорита беше во провокативно златно издание, па нејзините фанови, посебно тие во првите редови уживаа во погледот.

А со оглед на тоа дека Милица важи за една од најзгоднте пејачки на домашната сцена, јасно е дека при првите моменти направи одлична атмосфера и потоа ја крена атмосферата на врвно ниво, а публиката уживаше во нејзините песни.

Погледнете како изгледаше тоа ТУКА.

Коментари

Популарно