(Видео) Милица Павловиќ во Белград во златно издание ги воодушеви сите

Атрактивната пејачка Милица Павловиќ настапи во среда, 24 јуни, на сплав во Белград, каде што направи повеќе од одлична атмосфера.

Поради тоа што публиката уживаше во настапите на омиелната пејачка, која поради пандемијата не се дружеше со фановите, како и нејзините колеги, Милица им подготви ноќ за паметење.

С**си сењорита беше во провокативно златно издание, па нејзините фанови, посебно тие во првите редови уживаа во погледот.

А со оглед на тоа дека Милица важи за една од најзгоднте пејачки на домашната сцена, јасно е дека при првите моменти направи одлична атмосфера и потоа ја крена атмосферата на врвно ниво, а публиката уживаше во нејзините песни.

Погледнете како изгледаше тоа ТУКА.

(Фото) Извајана Колумбијка за која зборува цел свет

Кога природата ќе ви подари совршен изглед, она што вам ви преостанува е да го чувате и одржувате.

Свесна за тоа е Колумбијката Росана Кордоба, фитнес инструкторка, која секојдневно на социјалните мрежи шири позитивна енергија и споделува многу корисни совети.

Од анонимна убавица до личност за која зборува цел свет, Росана поминала долг пат, но насмевката никогаш не ја симнала од лицето. Би било штета и да го направи тоа, бидејќи навистина е неверојатна за гледање.

Пред осум години одлучила од Колумбија да се пресели во САД, но навикнувањето на новиот живот баш не ѝ одел од рака. Сè додека не одлучила да го освои светот.

Таа е магистер по право, но тоа некако не ѝ одговарало на личноста, па се посветила на вежбање и својата фигура ја довела до совршенство. Вежба буквално секој ден и како што вели, ужива во тоа.

Води сметка и за исхраната, а главна цел ѝ е да ги мотивира луѓето да најдат рамнотежа во исхраната. Еден од важните совети е дека е потребно 80 отсто од времето да се храниме здраво и одвреме навреме да каснеме и некоја брза храна која ја обожаваме.

(Фото) Нивес Целзиус се расоблече па ги збудале своите фанови

Хрватската секс бомба, пејачка и актерка Нивес Целзиус неуморно провоцира на социјалните мрежи. Во златен костим за капење, па праша како им се допаѓа на нејзините фанови.

-Она кога сестра ти купува костим за капење- како ви се чини изборот?, напиша Нивес. Не мора да ви кажеме дека на сите им се допадна.

Погледнете:

(Фото) Антонија Гиговска објави и фотографија во мало бикини

Откако ослабна и Фигурата ја доведе до совршенство,младата македонска печајка постојано објавува фотографии во бикини.

Антониа Гиговска објави нова фотографија во стилот на Памела Андеросн од познатата серија „Чуварите на плажата“, па нашиша:

„Одведи ме во @baywatchmovie“ напиша Гиговска, а под објавената фотографија се редеа лајкови и коментари.

Популарно