(Видео) Каја Остојиќ во бикини, а со с**си снимки од цело тело ги остави сите без збовови!

Пејачката Катарина Каја Остојиќ ужива во убавиот ден со својот десет години помлад дечко, фудбалерот Матео Павловиќ на една јахта.

Каја го користи сончевиот ден за да добие поубав тен. Таа се соблече во минијатурно бикини, кое ги покажа нејзините заводливи бикини, поради кои многу мажи останаа без здив.

Пејачката се снимаше во лежечка позиција, па така нејзиното тело се гледа од повеќе агли, а тоа ја разгоре фантазијата на многумина.

Каја е во црвено бикини, а бидејќи горниот дел е залепен за неа, градите само што не испаднале. Таа се сними од глава до пети, а многумина со големо внимание ја следеа снимката.

Снимката може да се погледне ТУКА.

Коментари

Популарно