(Видео) Каја Остојиќ во бикини, а со с**си снимки од цело тело ги остави сите без збовови!

Пејачката Катарина Каја Остојиќ ужива во убавиот ден со својот десет години помлад дечко, фудбалерот Матео Павловиќ на една јахта.

Каја го користи сончевиот ден за да добие поубав тен. Таа се соблече во минијатурно бикини, кое ги покажа нејзините заводливи бикини, поради кои многу мажи останаа без здив.

Пејачката се снимаше во лежечка позиција, па така нејзиното тело се гледа од повеќе агли, а тоа ја разгоре фантазијата на многумина.

Каја е во црвено бикини, а бидејќи горниот дел е залепен за неа, градите само што не испаднале. Таа се сними од глава до пети, а многумина со големо внимание ја следеа снимката.

Снимката може да се погледне ТУКА.

(Фото) Манекенката со „раскошно деклте“ ги излуде фановите

Старлетата позната по своите раскошни облини Деми Роуз објави нови провокативни слики и привлече внимание.

Нејзините голи изданија во кои истакнува облини се вообичаени на социјалните мрежи, а познато е дека ретко носи долна облека.

Во најновите објави таа ги истакна огромни гради во кратки фустанчиња, а посочи дека и овој пат ја „заборавила“ својата долна облека и за само 20 минути доби скоро 40.000 лајкови за една објава.

Бујната старлета ја следат 16,6 милиони луѓе на Инстаграм, а нејзините провокативни слики и облини никогаш не остануваат незабележани.

Погледнете зошто!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

(Фото) Нова серија жешки фотографии од Нивес Целзиус

Хрватската старлета и пејачка Нивес Целзиус со интересна и провокативна фотографија повторно провоцира на социјалните мрежи, а овојпат покрај жеките фотографии, таа ги насмеа своите фанови.

Имено позираше во тесно , црно кожено фустанче, па напиша:

„Да бев момче и да се видев себеси минатата ноќ, тоа ќе беше љубов на прв поглед, не е до мене, до моите девојки е“ напиша Нивес.

(Видео) Италијанска новинарка известуваше во живо па ги покажа гаќичките

Атмосферата на Еуро 2020 се загрева, има сè повеќе теми за разговор за настаните на теренот, но сега има и надвор од теренот.

Една од нив е италијанската новинарка Паола Ферари, која доживеа незгоден момент кога нејзините гаќички „ѕирнаа“ за време на пренос во живо.

Таа известуваше за Европското првенство, кога ги прекрсти нозете, камерата ја сними инејзината долна облека, што многумина веднаш го споредија со познатиот потег на Шерон Стоун.

Паола Ферари има 60 години и очигледно е дека овој момент во директен пренос не ја потресе многу.

"Видеото стана вирално. Се чини дека VAR се користи повеќе отколку на терените на Европското првенство. Се случи, ништо сериозно", беше духовита Паола, коментирајќи го тој момент.

Паола Ферари работи за италијанската РАИ, но не сакаше да ја споредуваат со Шерон Стоун и нејзиниот потег во филмот „Ниски страсти“.

"Таа е една од најсексапилните жени на светот. Во секој случај, виралното видео се чини малку претерано, бидејќи Шероун Стоун не носеше долна облека во таа сцена. Претпочитам да го штитам своето здравје и хигиенска чистота", изјави Паола Ферари.

Еве како изгледаше тој момент:

Популарно