(Фото) Аделина Тахири e згодна моторџика

Албанската пејачка Аделина Тахри важи за една од најатрактивни пејачки.

Добро познато е дека Аделина сака да вложува во својот изглед, па оди на разни третмани за разубавување, но и знае да искомбинира брендирани модни парчиња кои одлично и прилегаат на нејзиниот изглед.

Иако изминатите три месеци поради изолацијата, коронавирусот и намалените физички актвиности можеби сме се здобиле со некој килограм плус, тоа не е случај и кај неа.

Имено, таа на својот „Инстаграм“ позираше само по градник покажувајќи го згодното и затегнато тело, а се пофали дека ослабела и два килограми.

Тахири сега на својот „Инстаграм“ се пофали дека добила и нов играчка, односно мотор. Во краток шорц, пејачката позираше седната на моторот истакнувајќи ги своите долги, стегнати нозе.

„Јас ја сакам мојата нова играчка“ напиша покрај објавата.

Коментари

Популарно