(Фото) Аделина Тахири e згодна моторџика

Албанската пејачка Аделина Тахри важи за една од најатрактивни пејачки.

Добро познато е дека Аделина сака да вложува во својот изглед, па оди на разни третмани за разубавување, но и знае да искомбинира брендирани модни парчиња кои одлично и прилегаат на нејзиниот изглед.

Иако изминатите три месеци поради изолацијата, коронавирусот и намалените физички актвиности можеби сме се здобиле со некој килограм плус, тоа не е случај и кај неа.

Имено, таа на својот „Инстаграм“ позираше само по градник покажувајќи го згодното и затегнато тело, а се пофали дека ослабела и два килограми.

Тахири сега на својот „Инстаграм“ се пофали дека добила и нов играчка, односно мотор. Во краток шорц, пејачката позираше седната на моторот истакнувајќи ги своите долги, стегнати нозе.

„Јас ја сакам мојата нова играчка“ напиша покрај објавата.

(Видео) Станија Добројевиќ во „врело“ издание

Ако помисливте дека сте ја виделе старлетата во секакво издание се лажете. Станија Доброевиќ се снимаше покрај базен во минијатурно бикини кое едвај и ги покри интимните делови.

Односно изгледаше како да ставила мали крпчиња на градите и интимата. Објавата за кратко собра илјадници коментари и лајкови, а многумина и честитаа на ваквото тело.

(Фото) Лидија позираше во тесен фустан, во прв план бујното деколте

Актерката Лидија Вукичевиќ г прослави 59. роденден, а со својот изглед не престанува да ја изненадува јавноста.

Имено, многумина се изненадуваат кога ќе слушнат дека Лидија е на прагот на седмата деценија, со оглед на тоа дека изгледа доста помладо од своите врсници. Покрај тоа, таа често истакнува дека не направила ниту една операција на себе, туку дека го негува природниот изглед.

Таа сега на својот Инстаграм сподели фотографии во краток цветен фустан кој ја следи линијата на телото, додека во прв план е деколтето.

„Секому животот му оделил одредена улога која треба да се одигра најдобро што може, ако мисли филмот да успее, напиша актерката.

(Видео) Сопругот ѝ приреди романтична атмосфера на Гавазова

Македонската пејачка Сузана Гавазова избега од летните гоештини и замина на одмор заедно со нејзиното семејство. Таа редовно споделува фотографии на Инстаграм за да покаже како си поминува.

Овој пат таа оибјави видеа на кои покажа дека нејзиниот сопруг Јасмин ѝ приредил романтична атмосфера со вино и музика покрај базен. Таа како благодарност заигра за него во бикини.

Поглендете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

Популарно