(Видео) Има 71 година, а изгледа како девојче!

Вера Ванг, славна дизајнерка чии креации ги обожаваат холивудските ѕвезди, вчера наполни 71 година. Иако е влезена во осмата деценија од животот, Ванг изгледа како девојче.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miami matrix — NY wear. 🕶 #VeraWangEyewear available at @baxterandbonny

A post shared by VERA WANG (@verawanggang) on

Откако почна карантинот, Вера се наоѓа во вила во Мајами со својот моден тим, а како што откри, тие сите се во одлична форма.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just desserts. Sampling my sample! Dress: #WHITEbyVeraWang @DavidsBridal

A post shared by VERA WANG (@verawanggang) on

На нив јасно се гледа дека оваа 71-годишна дизајнерка има  одлично тело и кожа како девојче. Ванг поради своите слики стана главна атракција и можат многумина да и позавидат.

Коментари

Популарно