(Видео) Се појави „жешка“ снимка на Маја Беровиќ од базен

Маја Беровиќ важи за една од најатрактивните пејачки во регионот, а во прилог одат  фотографите кои речиси секојдневно ги објаува на социјалните мрежи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nije Lose 🤪

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

Згодната пејачка предизвика бура од коментари со последната објава на својот профил на Инстаграм. Таа објави видео од одмор, на кое се гледа дека ужива во водата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Summer time ☀️🌝

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

На видеото до израз доаѓа нејзиниот совршен задник, а фановите беа воодушевени со сцената.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Capturing summer with my #HUAWEIP40PRO 😇😇😇😇💛💛💛 @huaweimobilers

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

Ако се земе во предвид дека популарната пејачка редовно вежба и здраво се храни, тогаш не треба да чуди што има совршена линија.

Коментари

Популарно