(Видео) Се појави „жешка“ снимка на Маја Беровиќ од базен

Маја Беровиќ важи за една од најатрактивните пејачки во регионот, а во прилог одат  фотографите кои речиси секојдневно ги објаува на социјалните мрежи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nije Lose 🤪

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

Згодната пејачка предизвика бура од коментари со последната објава на својот профил на Инстаграм. Таа објави видео од одмор, на кое се гледа дека ужива во водата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Summer time ☀️🌝

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

На видеото до израз доаѓа нејзиниот совршен задник, а фановите беа воодушевени со сцената.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Capturing summer with my #HUAWEIP40PRO 😇😇😇😇💛💛💛 @huaweimobilers

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

Ако се земе во предвид дека популарната пејачка редовно вежба и здраво се храни, тогаш не треба да чуди што има совршена линија.

(Видео) Репотерка известуваше во живо кога еден од натпреварувачите ја зграпчи за задникот

Факт е дека работата на репортер не е лесна и оваа новинарка сигурно немаше идеја што може да и се случи во обична трка од која известуваше.

Имено, за време на преносот во живо, токму во моментот кога таа зборуваше за моменталната состојба на трката, маж  кој трчаше во трката, помина и ја фати за задникот. Нејзината реакција е непроценлива.

Таа продолжи да известува како ништо да не се случило иако во тоа време беше затечена од целата ситуација. На видеото што следува, погледнете како изгледало, но и проценете ја нејзината реакција.

(Фото) Сораја ги покажа силиконите и ги распамети фановите

Сораја Вучелиќ неодамна отпатува во Јахорина со својата пријателка Ана Кораќ, од каде редовно поставува разголени фотографии, но и оние каде што ги покажуваат силиконите во маици со длабоко деколте.

Сепак, по неколку слики заедно, Сораја позираше сама покрај огништето, а нејзините огромни гради за малку ќе испаднеа од тесната блуза. Старлетата собрала голем број лајкови, но и комплименти.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

(Фото) Со златен ланец на колковите Кајли ги излуде фановите

Популарната старлета и најмладата милијардерка во светот, Кајли Џенер, повторно ги „запали“ социјалните мрежи.

Само една „обична“ фотографија беше доволна да ги „разбуди“ обожавателите, па повеќе од 12 милиони фанови ја лајкуваа истата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Кајли позира покрај базенот и се потпира на ѕидот во мало бикини, а мал златен ланец околу нејзините колкови привлекува внимание кон нејзините волшебни облини и примамува машки воздишки.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Популарно