(Фото) Ќе ви скокне притисокот! Сандра Африка во „најжешкото“ издание досега!

Пејачката Сандра Продановиќ, која е позната како Сандра Африка на социјалните мрежи објави неколку провокативни фотографии на кои се гледа како лежи на фламинго, додека во прв план го стави задникот по кој е позната.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

Сандра објави фотографија на која лежи свртена на страна додека гледа во базенот, а токму задникот е во фокус на внимание.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🙈

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

Таа објави две фотографии во серија на кои се гледа заводливото тело, а мажите не можат да го тргнат погледот од него.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦩

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

Коментари

Популарно