(Фото) Ќе ви скокне притисокот! Сандра Африка во „најжешкото“ издание досега!

Пејачката Сандра Продановиќ, која е позната како Сандра Африка на социјалните мрежи објави неколку провокативни фотографии на кои се гледа како лежи на фламинго, додека во прв план го стави задникот по кој е позната.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

Сандра објави фотографија на која лежи свртена на страна додека гледа во базенот, а токму задникот е во фокус на внимание.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🙈

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

Таа објави две фотографии во серија на кои се гледа заводливото тело, а мажите не можат да го тргнат погледот од него.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦩

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

(Фото) Се соблече и Неда Украден! Сите гледаат во долниот дел од сликата

Пејачката Неда Украден наскоро ќе го прослави својот 70. роденден, а на основа на нејзиниот изглед тоа може да се заклучи, зашто изгледа како девојче.

Неда утеха во топлите денови пронаоѓа во својата вила во Црна Гора, од каде што објави фотографии во бикини, која ги воодушеви сите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#challengeaccepted 🖤 by my beauty @bilba80 ! Together we are stronger. #nedaukraden #women #womensupportingwomen

A post shared by Neda Ukraden (@neda.ukraden) on

Пејачката која наскоро влегува во осмата деценија изгледа неверојатно.

Погледнете ја:

(Фото) Не сака да се шминка! Ксенија Кнежевиќ е прекрасна убавица

Ги освои срцата на публиката, како со своите енергични настапи, така и со својот атрактивен изглед.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦩 @avantgardebg @bojana.stojcevic

A post shared by Ksenia (@ksenia.knezevic) on

Девојките од групата Хјурикејн секогаш се максимално дотерани, па речиси никогаш не сме ги виделе без шминка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#tb🌴😢

A post shared by Ksenia (@ksenia.knezevic) on

Поради тоа Ксенија Кнежевиќ во целосно природно издание ги изненади фановите. „Не ми се шминка“, напиша таа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ne šminka mi se#madrenaturaleza

A post shared by Ksenia (@ksenia.knezevic) on

(Видео) Сара од Вуковар го „затресе“ задникот, а познат рапер падна во – транс!

Сара Сејферт ги збудале фановите во регионот со мешањето на задникот, а сега на ред стигна и познатиот рапер Шон Пол.

Раперот и реге музичар Шон Пол со потекло од Јамајка објави видео снимка на ссвојот профил во кое Сара од Вуковар игра на негова песна.

Сара се пофали дека познатиот ммузичар ја споделил токму таа нејзина снимка, а безброј фанови останаа без здив.

Младата танчерка стана позната на пошироката јавност во регионот во 2017 година кога учествуваше на една хрватска емисија, а сега се пофали и на Фејсбук со својот успех.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

RRR!! SHE NAH PLAY!! @sarah_seifert_official 🔥🔥🔥 SONG - TRUMPETS WID @saknoel 🎺 RRR!!

A post shared by SEAN PAUL (@duttypaul) on

Популарно