(Фото) Вереничката на Дарко Лазиќ покажа каде ужива пејачот

Фолкерот Дарко Лазиќ со поранешната сопруга, пејачката Ана Севиќ има ќеркичка Лорена, додека вереничката Марина му го донесе на свет синот Алексеј. Откако почна емотивна врска со Марина, таа не престанува да ја возбудува јавноста.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@inportana 👡💫

A post shared by Gagic Marina (@gagicmarinaofficial) on

Гагиќ стоеше цврст покрај него кога го минуваше најтешкиот период во својот живот. Тој пред речиси две години едвај извлече жива глава по страшна сообраќајка, која ја имаше.

Покрај тоа, што покажа дека е добра мајка, Марина имаше што да покаже и од физичкиот изглед. Таа ги „сервираше“ градите на кои дефинитивно никој не можеше да им одолее.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

this makeup 💥🔥 @dodjidatesminkam

A post shared by Gagic Marina (@gagicmarinaofficial) on

Коментари

Популарно