(Фото) Вереничката на Дарко Лазиќ покажа каде ужива пејачот

Фолкерот Дарко Лазиќ со поранешната сопруга, пејачката Ана Севиќ има ќеркичка Лорена, додека вереничката Марина му го донесе на свет синот Алексеј. Откако почна емотивна врска со Марина, таа не престанува да ја возбудува јавноста.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@inportana 👡💫

A post shared by Gagic Marina (@gagicmarinaofficial) on

Гагиќ стоеше цврст покрај него кога го минуваше најтешкиот период во својот живот. Тој пред речиси две години едвај извлече жива глава по страшна сообраќајка, која ја имаше.

Покрај тоа, што покажа дека е добра мајка, Марина имаше што да покаже и од физичкиот изглед. Таа ги „сервираше“ градите на кои дефинитивно никој не можеше да им одолее.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

this makeup 💥🔥 @dodjidatesminkam

A post shared by Gagic Marina (@gagicmarinaofficial) on

(Видео) Нивес Целзиус се налути па на „хејтерите“ им одговори со жешко видео

Бујната старлета Нивес Целзиус на Инстаграм најпрво сподели фотографија во едноделен костим за капење кој беше со чуден крој и „пресечен“ на интересни места, па сега објави и видео, а се спореди и со Деми Роуз.

Судејќи по објавата, Нивес најверојатно добила некакви критики, па затоа им одговори на сите „хејтерски“ коментари.

-Велат жените во мои години треба да носат едноделни костими за капење, па ете да ги послушам- напиша Нивес, а на стори сподели и фотографија од британскиот фото модел Деми Роуз облечена во сличен модел на костим  за капење и напиша дека не е тесен туку така треба да изгледа.

Неодамна и Карлеуша носење сличен( да не речеме ист) костим за капење.

Погледнете па одлучете само на која подобро и стои:

(Видео) „Бoмба“ од баба прослави роденден како да е девојче

Алиса Васкез, која има 38,5 илјади следбеници на Инстаграм, објави фотографии на кои пие, но и се капе во шампањ на забава во ‘Градот на гревот’.

Алиса е мајка на 27-годишна ќерка и 24-годишен син, како и баба на три мали деца, на една фотографија носи жолт костим за капење, што покажува дека годините се само број за неа.

Оваа инфлуенсерка на Инстаграм во една од објавите призна дека работите излегле од контрола на нејзиниот роденден.

Објави едно од нејзините роденденски видеа и го опиша како: as WILD @ WET ’(‘ лудо @ влажно ’). Откако се врати од патувањето, Алис призна дека го прославила овој роденден како никој друг.

„Ви благодарам за роденденската љубов“, напиша таа.

- Оваа прослава беше многу посебна, за разлика од која било друга, во целиот мој живот - напиша таа и додаде дека љубовта што ја чувствува во нејзиниот живот е на друго ниво, пишува британски Сан.

Голем број следбеници беа шокирани од нејзината возраст, од кои многумина едноставно коментираа.

- Секогаш изгледаш фантастично и го живееш животот во потполност - напиша еден придружник.

(Фото) Накова во танга бикини ги излуде фановите

Накова со своите облини и долги нозе ја отвори сезоната на бикини.

Имено манекенката Александра Накова во розев костим за капење позираше покрај базенот, а нејзиното тело доведено до совршенство ја вжешти атмосферата на социјалните мрежи.

Совршениот заоблен задник и бујно деколте ги излуде нејзините фанови.

Популарно