Ана Кораќ оди на тотален ремонт

Ана Кораќ реши да ја промени големината на градите и да ја стигне најдобрата другарка Сораја Вучелиќ. Поради пандемијата на вирусот, таа уште не замина во Турција, кај омилениот доктор на српските старлети, Селкук Јазан, туку ќе се оперира во Белград.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💛

A post shared by 🔥 Ana Korać🔥 Official (@ana_korac) on

Ана Кораќ која има 26 години по учеството во Задруга реши да се почести со нови силикони.старлетата реши да има поголеми гради како нејзината другарка, а за тоа ќе мора да плати 3.000 евра.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌞😊

A post shared by 🔥 Ana Korać🔥 Official (@ana_korac) on

„Ана има големи гради, но сака уште поголеми. Ми кажаа дека не се доволни четворка, туку избра силикони од 520 кубика“, открива извор близок до старлетата, а се шпекулира дека ќе го зголемува и задникот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌄🍑💛

A post shared by 🔥 Ana Korać🔥 Official (@ana_korac) on

Коментари

Популарно