Ана Кораќ оди на тотален ремонт

Ана Кораќ реши да ја промени големината на градите и да ја стигне најдобрата другарка Сораја Вучелиќ. Поради пандемијата на вирусот, таа уште не замина во Турција, кај омилениот доктор на српските старлети, Селкук Јазан, туку ќе се оперира во Белград.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💛

A post shared by 🔥 Ana Korać🔥 Official (@ana_korac) on

Ана Кораќ која има 26 години по учеството во Задруга реши да се почести со нови силикони.старлетата реши да има поголеми гради како нејзината другарка, а за тоа ќе мора да плати 3.000 евра.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌞😊

A post shared by 🔥 Ana Korać🔥 Official (@ana_korac) on

„Ана има големи гради, но сака уште поголеми. Ми кажаа дека не се доволни четворка, туку избра силикони од 520 кубика“, открива извор близок до старлетата, а се шпекулира дека ќе го зголемува и задникот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌄🍑💛

A post shared by 🔥 Ana Korać🔥 Official (@ana_korac) on

(Фото) Анастасија во „жешко“ издание ги засени сите во клуб!

Анастасија Ражњатовиќ замина на одмор во Будва, на црногорското приморје, каде што ужива во убавото време, бањањето и доброто друштво.

Таа постојано објавува фотографии на социјалните мрежи, но последното стори ги изненади нејзините фанови.

Погледнете како изгледаше во жешкото издание.

Анастасија објави слика на која таа и пејачката Ангелина биле уште деца, па ги изненади фановите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No restraint 🌤

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Close up

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

(Фото) Сара Мејс во невидено издание досега

Пред неколку месеци, пејачката Сара Меjс си постави предизвик да се врати во посакуваната физичка форма, односно онаа или барем приближно истата како пред да ја роди својата наследичка Илина.

Истрајна и упорна во намерата, Сара побара и помош од професионалци кои и овозможија разни третмани кои и помогнаа во слабеењето.

Македонската пејачка неодамна се соблече и првпат по породувањето покажа како изгледа во бикини и го покажа ефектот од третманите за слабеење.

Откако се соблече и го покажа своето згодно тело, сега Сара направи поза на плажа и покажа што знае и умее.

Имено, таа направи поза која не се гледа секој ден, а и пејачката па и ја немаме видено досега во вакво издание. Имено, легната на плажа, Сара направи „јога поза“ и ги крена нозете во „вис“, па покажа што може да направи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Reach for the sky... #R

A post shared by Sarah Mace (@sarahmace_official) on

(Фото) Дара Бубамара ги покажа „балоните“ и го изнервира поранешниот маж!

Пејачката Дара Бубамара, откако две недели помина со другарката во Грција, реши да го посети и Монако. Таму помина 10 дена, додека нејзиниот син го чуваше поранешниот маж Милан.

Меѓутоа, кога слушна дека пејачката планира да замине на уште една дестинација, нејзиниот поранешен маж збесна, па се скарал со неа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☀️

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

„Кога нејзиниот поранешен маж го слушна тоа, се налути и кажа дека не му паѓа на памет да изиграва дадилка и дека ако оди некаде Дара, нека си го земе синот со себе“, открива другарка на Дара.

Нејзиниот поранешен маж замерил затоа што Дара се опуштила премногу и се фотографирала во провокативни пози.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💦💦💦🥰

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Популарно