(Фото) Безобразна и жешка: Беквалац ја крена температурата со деколтето

Пејачката Наташа Беквалац им подари нова слика на своите фанови на социјалнјите мрежи за да ја крене уште повеќе температурата во овие жешки денови.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

In a place like this no one is innocent...

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Преубавата Наташа позирашена скали во интересно издание, а под него не носеше ништо, барем кога станува збор за горниот дел од телото.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Not your ordinary housewife🍲🍳🥘🥣🥗🔪

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Градите кои од птичја перспектива се сликани повеќе беа откриени отколку покриени, зашто деколтето беше отворено, па многумина останаа без здив.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

22:22 uvek nesto lepo i sudbinski u...22:22 h @kristinabekvalac @tanjamrkic @dragankecman

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Покрај тоа оди и жешка поза, како и провокативен израз на лице, па погледнете во продолжение како изгледаше Беквалац.

Коментари

Популарно