(Фото) Безобразна и жешка: Беквалац ја крена температурата со деколтето

Пејачката Наташа Беквалац им подари нова слика на своите фанови на социјалнјите мрежи за да ја крене уште повеќе температурата во овие жешки денови.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

In a place like this no one is innocent...

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Преубавата Наташа позирашена скали во интересно издание, а под него не носеше ништо, барем кога станува збор за горниот дел од телото.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Not your ordinary housewife🍲🍳🥘🥣🥗🔪

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Градите кои од птичја перспектива се сликани повеќе беа откриени отколку покриени, зашто деколтето беше отворено, па многумина останаа без здив.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

22:22 uvek nesto lepo i sudbinski u...22:22 h @kristinabekvalac @tanjamrkic @dragankecman

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Покрај тоа оди и жешка поза, како и провокативен израз на лице, па погледнете во продолжение како изгледаше Беквалац.

(Фото) Малкумина би се осмелиле: Каја се сликаше раскопчана по жесток тренинг

Каја Остојиќ води сметка за својот изглед, па така во слободно време оди во теретана за да ја одржува витката фигура.

Таа сега на својот профил на Инстаграм објави видео на кое покажа како изгледа на тренинг, во целосно опуштено издание, без грам шминка и со мокра коса.

Каја со ова видео покажа дека нема проблем со тоа да го покаже својот природен изглед, на што многу нејзини колешки не би се осмелиле.

(Фото) Ана Кораќ ги покажа новите гради, но и фризурата

Поранешната учесничка во реалното шоу Задруга, Ана Кораќ реши да излезе од потемните нијанси, па повеќе не е бринета, туку русокоса.

Кораќ неодамна во Турција беше на нова операција на градите, кај популарниот хирург на клиника чие заштитно лице е токму таа.

„Го променив обликот на градите, ќе бидат побујни“, кажа Ана додека беше во клиниката, по операцијата.

Таа гордо ги покажа градите, но и нејзината нова фризура, откако очигледно решила дека е време конечно нешто да промени на себе. Во продолжение на фотографијата може да погледнете како изгледа прекрасната девојка.

(Фото) Наоми Кембел ги откри градите во раскопчано сако

Сигурни сме дека оваа убавица недостигаше на светската јавност, но по шест месеци Наоми Кембел се врати на сцената. Кембел се врати во јавност и на Инстаграм се пофали во ново издание.

Под раскопчаното сако немаше ништо, па ја разгоре јавноста со градите на милиони фанови кои ја следат на социјалните мрежи.

„Моето прво појавување по шест месеци“, напиша Наоми.

Погледнете во продолжение како изгледаше атрактивната Кембел.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️ My first public appearance in 6 months @bulgari #Barocko #Bvlgari #BvlgariHighJewelry

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

Популарно