(Фото) Селма Хаек одморот го минува на плажа

Бикините кое што ги носела ги открило сите нејзини облини и прекрасното тело. Актерката Селма Хаек, на социјалната мрежа Инстаграм сподели фотографија во бикини.

Следбениците останаа без текст, со оглед на тоа што актерката изгледа неверојатно и на 54-годишна возраст. Дводелните, кафеави бикини ги откриле и покажале сите облини на актерката и затегнатата и тенка половина.

„Никогаш не сум била посреќна што сум здрава и во контакт со семејството“, напишала Селма споделувајќки ги фотографиите.

Инаку, Селма е во брак со францускиот бизнисмен Франсоа – Хенри Пино. Иако се трудат приватниот живот да го држат подалеку од јавноста, сепак се знае дека парот се запознал на раскошна свеченост во Италија во 2006 година, а се верија во 2007 година кога објавија дека Селма е бремена. Нивната ќерка Валентина сега има 13 години и чесо се појавува со родителите на црвениот тепих.

Коментари

Популарно