(Фото) Селма Хаек одморот го минува на плажа

Бикините кое што ги носела ги открило сите нејзини облини и прекрасното тело. Актерката Селма Хаек, на социјалната мрежа Инстаграм сподели фотографија во бикини.

Следбениците останаа без текст, со оглед на тоа што актерката изгледа неверојатно и на 54-годишна возраст. Дводелните, кафеави бикини ги откриле и покажале сите облини на актерката и затегнатата и тенка половина.

„Никогаш не сум била посреќна што сум здрава и во контакт со семејството“, напишала Селма споделувајќки ги фотографиите.

Инаку, Селма е во брак со францускиот бизнисмен Франсоа – Хенри Пино. Иако се трудат приватниот живот да го држат подалеку од јавноста, сепак се знае дека парот се запознал на раскошна свеченост во Италија во 2006 година, а се верија во 2007 година кога објавија дека Селма е бремена. Нивната ќерка Валентина сега има 13 години и чесо се појавува со родителите на црвениот тепих.

(Фото) Антониа Гиговска ослабе 16 килограми, па се стегна во тесен фустан

Македонската пејачка Антониа Гиговска која симпатиите на публиката ширум Балканот ги освои со учеството на музичкото шоу „Пинкови ѕвездички“ од година во година, како расте и созрева, изгледа се поубаво.

Од неодамна таа со своите фанови сподели дека е на посебен режим на исхрана со кој изгуби 16 килограми и телото го доведе до совршенство.

Пејачката сега изгледа подобро од било кога. На Инстаграм објави фотографија на која е облечена во тесно фустанче, кое го истакнува нејзиното деколте.

Под фотографија доби само комплименти и пофалби.

Погледнете:

(Фото) Скопјанката Елеонора во најмалите бикини што сте ги виделе

Скопјанката Елеонора Миљковиќ која својата популарност ја стекна со учеството во српското реално шоу „Задруга“, каде влезе во конфликт со некои познати личности во Србија, е многу активна на социјалните мрежи.

Таа не крие дека направила неколку корекции на своето тело, кои и тоа како се видливи. Откако стави силикони на градите, Елеонора не престанува да се фотографира разголена, и гордо да го покажува своето совршено тело.

На последната фотографија објавена на нејзиниот Инстаграм профил таа пзоира во минујатурно бикини, кое одлично ги истакнува нејзините облини.

Погледнете:

(Фото) Станија провоцираше пред спиење

Српската старлета Станија Добројевиќ е секогаш актуелна во јавноста и нејзината популарност не стивнува. Со своите силикони, но и со редовното вежбање и правилен начин на исхрана Станија доби совршен изглед на барбика.

Кога и да се спомене нејзиното име, мажите не остануваат рамнодушни, а секоја нејзина објава добива многу реакции. Таа на Инстаграм сподели провокативно видео направено на кауч, на кој менуваше различни пози.

Секако во пшрв план беа нејзините бујни атрибути. Старлетата позираше со широко раширени нозе во секси гаќички со леопард принт, без градник под маичката.

Погледнете:

Популарно