(Фото) Презгодната фитнес инструкторка мами воздишки

Лора Ејми е австралиска фитнес инструкторка и инфлуесерка  која се бореше со анорексија. Утеха и љубов најде во вежбањето, а успеа и да ја врати тежината.

Таа редовно споделува провокативни фотографии на Инстаграм кои сите ги оставаат без здив. Па сега таа ги воодушеви обожавателите со нова разголена фотографија.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LAURA AMY (@_lauraammy)

Лора носи зимска јакна, чизми до колена, очила на главата, но затоа нејзиниот задник е скоро целосно гол - на него има само минијатурна танга. За кратко време, таа успеа да собере повеќе од 18 000 лајкови, но и илјадници коментари.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LAURA AMY (@_lauraammy)

Коментари

Популарно