(Фото) Презгодната фитнес инструкторка мами воздишки

Лора Ејми е австралиска фитнес инструкторка и инфлуесерка  која се бореше со анорексија. Утеха и љубов најде во вежбањето, а успеа и да ја врати тежината.

Таа редовно споделува провокативни фотографии на Инстаграм кои сите ги оставаат без здив. Па сега таа ги воодушеви обожавателите со нова разголена фотографија.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LAURA AMY (@_lauraammy)

Лора носи зимска јакна, чизми до колена, очила на главата, но затоа нејзиниот задник е скоро целосно гол - на него има само минијатурна танга. За кратко време, таа успеа да собере повеќе од 18 000 лајкови, но и илјадници коментари.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LAURA AMY (@_lauraammy)

(Фото) Антониа Гиговска ослабе 16 килограми, па се стегна во тесен фустан

Македонската пејачка Антониа Гиговска која симпатиите на публиката ширум Балканот ги освои со учеството на музичкото шоу „Пинкови ѕвездички“ од година во година, како расте и созрева, изгледа се поубаво.

Од неодамна таа со своите фанови сподели дека е на посебен режим на исхрана со кој изгуби 16 килограми и телото го доведе до совршенство.

Пејачката сега изгледа подобро од било кога. На Инстаграм објави фотографија на која е облечена во тесно фустанче, кое го истакнува нејзиното деколте.

Под фотографија доби само комплименти и пофалби.

Погледнете:

(Фото) Скопјанката Елеонора во најмалите бикини што сте ги виделе

Скопјанката Елеонора Миљковиќ која својата популарност ја стекна со учеството во српското реално шоу „Задруга“, каде влезе во конфликт со некои познати личности во Србија, е многу активна на социјалните мрежи.

Таа не крие дека направила неколку корекции на своето тело, кои и тоа како се видливи. Откако стави силикони на градите, Елеонора не престанува да се фотографира разголена, и гордо да го покажува своето совршено тело.

На последната фотографија објавена на нејзиниот Инстаграм профил таа пзоира во минујатурно бикини, кое одлично ги истакнува нејзините облини.

Погледнете:

(Фото) Станија провоцираше пред спиење

Српската старлета Станија Добројевиќ е секогаш актуелна во јавноста и нејзината популарност не стивнува. Со своите силикони, но и со редовното вежбање и правилен начин на исхрана Станија доби совршен изглед на барбика.

Кога и да се спомене нејзиното име, мажите не остануваат рамнодушни, а секоја нејзина објава добива многу реакции. Таа на Инстаграм сподели провокативно видео направено на кауч, на кој менуваше различни пози.

Секако во пшрв план беа нејзините бујни атрибути. Старлетата позираше со широко раширени нозе во секси гаќички со леопард принт, без градник под маичката.

Погледнете:

Популарно