(Фото) Џенифер Лопез објави нова фотографија во бикини

Латино дивата Џенифер Лопез неодамна предизвика лавина коментари откако папараците ја „уловија“ во костим за капење на плажата на островите Туркс и Кајкос.

Иако многумина го пофалија нејзиниот изглед, имаше и такви кои сепак ги забележаа нејзините несовршености.

Имаше коментари како оние дека е „обична“ и дека ги разочарала. Џенифер вежба секој ден во теретана и има правилна и здрава исхрана, а нејзините обожаватели се согласија дека изгледа како „секоја друга жена“.

Латино дивата објави нова фотографија во костим за капење на нејзиниот инстаграм – профил каде позираше повторно во костим за капење, но овој пат малку се „испегла“. Таа позираше без шминка, а нејзините облини овојпат дојдоа до израз. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Коментари

Популарно