(Фото) Џенифер Лопез објави нова фотографија во бикини

Латино дивата Џенифер Лопез неодамна предизвика лавина коментари откако папараците ја „уловија“ во костим за капење на плажата на островите Туркс и Кајкос.

Иако многумина го пофалија нејзиниот изглед, имаше и такви кои сепак ги забележаа нејзините несовршености.

Имаше коментари како оние дека е „обична“ и дека ги разочарала. Џенифер вежба секој ден во теретана и има правилна и здрава исхрана, а нејзините обожаватели се согласија дека изгледа како „секоја друга жена“.

Латино дивата објави нова фотографија во костим за капење на нејзиниот инстаграм – профил каде позираше повторно во костим за капење, но овој пат малку се „испегла“. Таа позираше без шминка, а нејзините облини овојпат дојдоа до израз. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

(Фото) Антониа Гиговска ослабе 16 килограми, па се стегна во тесен фустан

Македонската пејачка Антониа Гиговска која симпатиите на публиката ширум Балканот ги освои со учеството на музичкото шоу „Пинкови ѕвездички“ од година во година, како расте и созрева, изгледа се поубаво.

Од неодамна таа со своите фанови сподели дека е на посебен режим на исхрана со кој изгуби 16 килограми и телото го доведе до совршенство.

Пејачката сега изгледа подобро од било кога. На Инстаграм објави фотографија на која е облечена во тесно фустанче, кое го истакнува нејзиното деколте.

Под фотографија доби само комплименти и пофалби.

Погледнете:

(Фото) Скопјанката Елеонора во најмалите бикини што сте ги виделе

Скопјанката Елеонора Миљковиќ која својата популарност ја стекна со учеството во српското реално шоу „Задруга“, каде влезе во конфликт со некои познати личности во Србија, е многу активна на социјалните мрежи.

Таа не крие дека направила неколку корекции на своето тело, кои и тоа како се видливи. Откако стави силикони на градите, Елеонора не престанува да се фотографира разголена, и гордо да го покажува своето совршено тело.

На последната фотографија објавена на нејзиниот Инстаграм профил таа пзоира во минујатурно бикини, кое одлично ги истакнува нејзините облини.

Погледнете:

(Фото) Станија провоцираше пред спиење

Српската старлета Станија Добројевиќ е секогаш актуелна во јавноста и нејзината популарност не стивнува. Со своите силикони, но и со редовното вежбање и правилен начин на исхрана Станија доби совршен изглед на барбика.

Кога и да се спомене нејзиното име, мажите не остануваат рамнодушни, а секоја нејзина објава добива многу реакции. Таа на Инстаграм сподели провокативно видео направено на кауч, на кој менуваше различни пози.

Секако во пшрв план беа нејзините бујни атрибути. Старлетата позираше со широко раширени нозе во секси гаќички со леопард принт, без градник под маичката.

Погледнете:

Популарно