(Фото) Кортни облече минијатурни гаќички и собра 4 милиони лајкови

Откако Кендал Џенер позираше во најмалите гаќички што ги виде Инстаграм, исти облече и од најстарата меѓу сестрите и предизвика бран пофалби и коментари што се редеа под новата фотографија.

Кортни Кардашијан се соблече и позираше во црвена долна облека, а фотографијата од нејзиното голо издание собра 4 милиони лајкови.

Бидејќи не присуствуваше на сликата по повод Денот на вљубените, Кортни додаде интересен опис на врелата слика.

„Бидејќи не бев поканета да се сликам со сестрите“, напиша таа.

Еве како изгледаше 40-годишната Кортни.

А за потсетуваше погледнете како изгледаа и нејзините три сестри:

Коментари

Популарно