(Видео) Ванда ја покажа малата тетоважа на интимно место

Аргентинката Ванда Нара се занимава со кариерата на нејзиниот сопруг Мауро Икарди, а често знае и да се соблече пред нејзините фанови на социјалните мрежи.

Ванда на Инстаграм ја следат околу седум ипол милиони луѓе, кои ги привлече со нејзините провокативни фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Овојпат Ванда позираше во розева долна облека, а бујните гради ги стави во преден план, па во еден момент таа ги подмести гаќичките и ја покажа тетоважата на интимно место на препонот. Следеа илјадници коментари и лајкови.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Коментари

Популарно