(Видео) Џенифер Лопез танцува во минијатурно бикини

Џенифер Лопез не само што го снима филмот „Shotgun Wedding“ во Доминиканската Република, туку и одлично се забавува.

Актерката и пејачка, Џенифер Лопез (51) објавила на социјалната мрежа ТикТок видео на кое носи жолто бикини.

Ја понел ритамот, па и заиграла покрај базенот.

На снимката нема шминка, а косата ѝ е врзана во пунџа. Веднаш добила многу позитивни коментари за својот изглед. Фановите ѝ напишале дека изгледа совршено и дека многу 20-годишни девојки можат да ѝ позавидат.

Прекрасно исончан тен и тело на кое никој не може да остане рамнодушен.

@jlo

Sunday...

♬ Astronaut In The Ocean - Masked Wolf

Инаку, познато е дека Џенифер неуморно тренира и секојдневно оди во теретана. Исто така, од исхраната ги исфрлила јаглехидратите и шеќерот, пие само минерална вода и консумира многу овошје и зеленчук. 

Како тоа да беше малку Џенифер објави уште едно видео во гаќички, а за нејзниот изглед нема потрба веќе да се коментира доволно е да погледнете:

@jlo

A lil BTS from my @instyle Beauty Issue May 2021 shoot ✨ @kaliuchis 💖

♬ telepatía - Kali Uchis

Коментари

Популарно