(Видео) Невестата се соблекла во танга и влегла во џакузи со пена

„Промотерка на коктели“ од Косово. Маја Томиќ, невеста на невидено, направи вистински „хаос“ на социјалните мрежи.

Маја пред свадбата со мускулестиот мајстор Александар Цветковиќ од Смедерево, открила дека се занимава со танцување во клубови, каде често добивала и непристојни понуди, но кога ќе се случело тоа таа им удирала шлаканици на гостите.

Нејзините пирсинзи и тетоважи не му се допаднале на младоженецот, но сепак Маја била таа која имала повеќе замерки на изгледот на Александар.

Иако мускулест и како што Маја рекла „има поголеми гради од моите“ нејзе не ѝ се допаднала неговата фризура ниту тоа што носи очила.

Бракот не бил склопен, но парот добил можност да се забавува на „меден месец“. Додека Александар одморал во када, Маја се соблекувала пред огледало, а потоа започнала забавата.

Коментари

Популарно