(Видео) Невестата се соблекла во танга и влегла во џакузи со пена

„Промотерка на коктели“ од Косово. Маја Томиќ, невеста на невидено, направи вистински „хаос“ на социјалните мрежи.

Маја пред свадбата со мускулестиот мајстор Александар Цветковиќ од Смедерево, открила дека се занимава со танцување во клубови, каде често добивала и непристојни понуди, но кога ќе се случело тоа таа им удирала шлаканици на гостите.

Нејзините пирсинзи и тетоважи не му се допаднале на младоженецот, но сепак Маја била таа која имала повеќе замерки на изгледот на Александар.

Иако мускулест и како што Маја рекла „има поголеми гради од моите“ нејзе не ѝ се допаднала неговата фризура ниту тоа што носи очила.

Бракот не бил склопен, но парот добил можност да се забавува на „меден месец“. Додека Александар одморал во када, Маја се соблекувала пред огледало, а потоа започнала забавата.

(Видео) Станија Добројевиќ во „врело“ издание

Ако помисливте дека сте ја виделе старлетата во секакво издание се лажете. Станија Доброевиќ се снимаше покрај базен во минијатурно бикини кое едвај и ги покри интимните делови.

Односно изгледаше како да ставила мали крпчиња на градите и интимата. Објавата за кратко собра илјадници коментари и лајкови, а многумина и честитаа на ваквото тело.

(Фото) Лидија позираше во тесен фустан, во прв план бујното деколте

Актерката Лидија Вукичевиќ г прослави 59. роденден, а со својот изглед не престанува да ја изненадува јавноста.

Имено, многумина се изненадуваат кога ќе слушнат дека Лидија е на прагот на седмата деценија, со оглед на тоа дека изгледа доста помладо од своите врсници. Покрај тоа, таа често истакнува дека не направила ниту една операција на себе, туку дека го негува природниот изглед.

Таа сега на својот Инстаграм сподели фотографии во краток цветен фустан кој ја следи линијата на телото, додека во прв план е деколтето.

„Секому животот му оделил одредена улога која треба да се одигра најдобро што може, ако мисли филмот да успее, напиша актерката.

(Видео) Сопругот ѝ приреди романтична атмосфера на Гавазова

Македонската пејачка Сузана Гавазова избега од летните гоештини и замина на одмор заедно со нејзиното семејство. Таа редовно споделува фотографии на Инстаграм за да покаже како си поминува.

Овој пат таа оибјави видеа на кои покажа дека нејзиниот сопруг Јасмин ѝ приредил романтична атмосфера со вино и музика покрај базен. Таа како благодарност заигра за него во бикини.

Поглендете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

Популарно