(Видео) Џенифер Лопез покажа како изгледа без фотошоп

За никој не се пишува или зборува за овие денови како за Џенифер Лопез! Од нејзината стара / нова врска со Бен Афлек, до нејзината ќерка Ема Мунџиз, која со својот став и изглед го привлекува вниманието на светските медиуми, сè што е во врска со Џеј Ло е интересно за публиката.

Во исто време, ситуацијата е иста и со нејзините комбинации на облека, без разлика дали станува збор за гламурозни фустани или секојдневни облеки за секој ден.

Џеј Ло беше фотографирана пред студиото Лионсгејт, каде безуспешно се обиде да остане незабележана. Лопез беше видена во Санта Моника во лежерна облека, па уште еднаш го покажа своето тело и тонираните мускули.

Па и покрај критиките дека користи преногу фотошоп, Џеј Ло покажа дена не е баш така.

Коментари

Популарно