(Видео) Џенифер Лопез покажа како изгледа без фотошоп

За никој не се пишува или зборува за овие денови како за Џенифер Лопез! Од нејзината стара / нова врска со Бен Афлек, до нејзината ќерка Ема Мунџиз, која со својот став и изглед го привлекува вниманието на светските медиуми, сè што е во врска со Џеј Ло е интересно за публиката.

Во исто време, ситуацијата е иста и со нејзините комбинации на облека, без разлика дали станува збор за гламурозни фустани или секојдневни облеки за секој ден.

Џеј Ло беше фотографирана пред студиото Лионсгејт, каде безуспешно се обиде да остане незабележана. Лопез беше видена во Санта Моника во лежерна облека, па уште еднаш го покажа своето тело и тонираните мускули.

Па и покрај критиките дека користи преногу фотошоп, Џеј Ло покажа дена не е баш така.

(Фото) Елеонора умее да испровоцира - сите гледаа во нејзиното деколте

Македонската старлета Елеоноира Миљковиќ максимално ужива во животот и постјано е дел од скопските забави.

Деновиве таа се забавуваше со своите другарки. По тој повод Елеонора одбра секси црн кобинизон со длабоко деколте, кое наѕираше под мрежестиот комплет.

(Фото) Марјана Станојкоска ги остави своите следачи со „подотворена уста“

Македонската водителка на „Државна лотарија на Македонија“, објави фотографии на социјалните мрежи со кои ги остави своите следбеници со „подотворена уста“.

Имено, ова издание од македонската убавица не се гледа секој ден, па затоа публиката ја преплави со илјадници лајкови и коментари на објавените фотографии. 

Овојпат, таа ги истакна своите гради, во провокативна креација на позната македонска модна куќа. 

(Видео) Славната пејачка настапи целосно гола во новата емисија на „Saturday Night Live“

Шоуто „Saturday Night Live“ ја започна својата 47-ма сезона со – голотија. Во емисијата гостувала 33-годишната пејачка Кејси Масгрејвс која пеела на сцената додека на себе носела само пар каубојски чизми.

Целосно гола, таа ја извела песната „Justified“ од својот нов албум, а интимните делови ги покрила со гитара. Ова е првиот разголен момент во историјата на оваа забавна емисија.

По провокативниот настап, Кејси уште еднаш се вратила на сцената за да ја изведе песната „Camera Roll“, но тогаш се појавила целосно облечена, во фармерки и фланелна кошула.

Масгрејвс на Твитер, осврнувајќи се на својот настап, споделила фотографија од познатата сцена од филмот „Forrest Gump“ во која Џени настапува гола, прекриена единствено со гитара.

Кејси Масгрејвс е кантри пејачка, добитничка на повеќе Греми награди помеѓу кои и онаа за албум на годината и најдобра кантри песна.

Таа ја започнала својата кариера на 18-годишна возраст, заработувала така што снимала демо снимки, а нејзината мајка ја водела на локални музички фестивали. Нејзината професионална кариера започнала во 2008 година додека живеела во Остин, кога нејзиниот талент го открил продуцентот Монт Робисон.

Четири години подоцна го издала дебитантскиот сингл „Merry Go ‘Round“ кој постигна голем успех, а веќе на 56-то доделување на Греми наградите, пејачката беше номинирана во 4 категории покрај Тејлор Свифт и Лорде.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by K A C E Y (@spaceykacey)

Популарно