(Фото) Георгина позираше на црвениот тепих, но вниманието го украдоа огромните дијаманти

Убавата Георгина Родригез направи промена. Имено вереницата на најдобриот фудбалер во светот реши да ја скрати косата и да направи драстична промена.

Со боб- фризура, Георгина позираше на црвениот тепих облечена целата во црно, а нејзиниот врат го красеше огромна дијаамантска огрлица.

Еве како изгледа:

Коментари

Популарно