(Фото) Георгина позираше на црвениот тепих, но вниманието го украдоа огромните дијаманти

Убавата Георгина Родригез направи промена. Имено вереницата на најдобриот фудбалер во светот реши да ја скрати косата и да направи драстична промена.

Со боб- фризура, Георгина позираше на црвениот тепих облечена целата во црно, а нејзиниот врат го красеше огромна дијаамантска огрлица.

Еве како изгледа:

(Фото) Ријана сподели фотографија на која позира без градник

Пејачката и претприемач, 33-годишната Ријана на својот Инстаграм профил сподели уште една врела и провокативна објава. Таа имено, позираше во најкраткиот мрежест фустан некогаш.

Ријана седи на под, а видливо е дека фустанот го носи без градник. Пејачката дискретно ги сокри интимните делови, а упати и аводлив поглед кон камерата.

„Јас додека чекам дел од модната ревија за мојот бренд долна облека. Знам дека не се подготвени за тоа“, порачала Ријана.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

(Фото) Деми Роуз позираше во необично бикини

Британската манекенка Деми Роуз се фотографираше во црвен костим за капење, кој ги истакна нејзините раскошни облини.

Таа важи за една од најбараните модели, а на нејзиниот Инстаграм профилја следат 17 милиони луѓе. Деми Роуз ужива да биде гола, па честосвоите фанови ги чести со разголени фотографии.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

(Фото) Елеонора во провокативно издание во теретана

Македонската убавица Елеонора Миљковиќ, девојката која ја запознавме во реалното шоу Задруга, ужива во популарноста која ја стекна таму.

Елеонора инаку публиката ја освои со својата природна убавина, но по завршувањето на шоуто сепак се одлучи за неколку промени на изгледот.

Без оглед на тоа, Еелеоноа и понатаму мами воздишки со своето тело, а нејзините облини будат најдлабока фантазија кај машкиот пол.

Овој пат таа се појави во теретана во провокативен изглед, па не се воздржа објави и фотографија на Инстаграм.

Популарно