(Фото) Лила Филиповска во невестински фустан

Лила Филиповска во македонската јавност е позната по добриот стил. Според многумина важи за една од најубаво облечените телевизиски лица, а сега сподели како изгледала некогаш, а сподели фотографија и од свадба.

Имено Лила на Инстаграм одговараше на прашања од ствоите фанови , па сподели фотка од некогш и сега. За Лила се чини како времето да застанало, наместо да старее таа изгледа поубава од било кога.

Ја прашаа и дали ќе се мажни но одговорот беше во стил на Лила па напиша: „За кога се усдати, коме живот упропастити“, но затоа сподели фотографија од нејзината свадба кога била невеста.

Во продолжение како изгледаше Лила на одморот во Кападокија

Најбитни се временските услови. Најголем непријател ветрот. Пред две години со мојот другар @rolladobolla не успеав да летам ама овојпат ме посака среќата.

Времето беше идеално како пролет и многумина како мене уживаа. Во моментов тука има 250 балони од 25 компании а сѐ започнало со само еден балон на еден шведски брачен пар во 1991. Останатото е историја.

Да , има многу причини да се посети Кападокија ама ова е една од најубавите.“, напиша Лила на својот Инстаграм профил.

Коментари

Популарно