(Фото) Лила Филиповска во невестински фустан

Лила Филиповска во македонската јавност е позната по добриот стил. Според многумина важи за една од најубаво облечените телевизиски лица, а сега сподели како изгледала некогаш, а сподели фотографија и од свадба.

Имено Лила на Инстаграм одговараше на прашања од ствоите фанови , па сподели фотка од некогш и сега. За Лила се чини како времето да застанало, наместо да старее таа изгледа поубава од било кога.

Ја прашаа и дали ќе се мажни но одговорот беше во стил на Лила па напиша: „За кога се усдати, коме живот упропастити“, но затоа сподели фотографија од нејзината свадба кога била невеста.

Во продолжение како изгледаше Лила на одморот во Кападокија

Најбитни се временските услови. Најголем непријател ветрот. Пред две години со мојот другар @rolladobolla не успеав да летам ама овојпат ме посака среќата.

Времето беше идеално како пролет и многумина како мене уживаа. Во моментов тука има 250 балони од 25 компании а сѐ започнало со само еден балон на еден шведски брачен пар во 1991. Останатото е историја.

Да , има многу причини да се посети Кападокија ама ова е една од најубавите.“, напиша Лила на својот Инстаграм профил.

(Фото) Деми Роуз позираше во необично бикини

Британската манекенка Деми Роуз се фотографираше во црвен костим за капење, кој ги истакна нејзините раскошни облини.

Таа важи за една од најбараните модели, а на нејзиниот Инстаграм профилја следат 17 милиони луѓе. Деми Роуз ужива да биде гола, па честосвоите фанови ги чести со разголени фотографии.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

(Фото) Елеонора во провокативно издание во теретана

Македонската убавица Елеонора Миљковиќ, девојката која ја запознавме во реалното шоу Задруга, ужива во популарноста која ја стекна таму.

Елеонора инаку публиката ја освои со својата природна убавина, но по завршувањето на шоуто сепак се одлучи за неколку промени на изгледот.

Без оглед на тоа, Еелеоноа и понатаму мами воздишки со своето тело, а нејзините облини будат најдлабока фантазија кај машкиот пол.

Овој пат таа се појави во теретана во провокативен изглед, па не се воздржа објави и фотографија на Инстаграм.

(Фото) Ќерката на Стив Џобс е вистинска убавица

Ќерката на покојниот основач на Епл, Стив Џобс, Ив прерасна во вистинска убавица.

Таа има 23 години и е на самиот врв на најдобри јавачи на светот. Миленичката на покојниот Стив во моментот ужива на одмор во Италија на езерото Комо.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eve Jobs (@evecjobs)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eve Jobs (@evecjobs)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eve Jobs (@evecjobs)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eve Jobs (@evecjobs)

Популарно