(Фото) Водителката Марјана Станојковска ги акцентираше своите долги нозе

Познатата водителка Марјана Станојковска со секоја модна комбинација ги оставува своите гледачи и обожаватели со „подотворена уста“. Така, и овојпат не ги изневери своите следачи, на социјалните мрежи. На последната фотографија, објавена на нејзиниот „Инстаграм“ профил, на кој има повеќе од 113.000 следачи, водителката ги истакна своите долги нозе. 

Очигледно дека, нозете се еден од нејзините омилени делови на телото и честопати ги истакнува, носејќи мини фустани во различни бои. Овојпат, Марјана се одлучи за краток фустан во виолетова боја, но и високи потпретици во крем варијанта. 

Коментари

Популарно