(Фото) Водителката Марјана Станојковска ги акцентираше своите долги нозе

Познатата водителка Марјана Станојковска со секоја модна комбинација ги оставува своите гледачи и обожаватели со „подотворена уста“. Така, и овојпат не ги изневери своите следачи, на социјалните мрежи. На последната фотографија, објавена на нејзиниот „Инстаграм“ профил, на кој има повеќе од 113.000 следачи, водителката ги истакна своите долги нозе. 

Очигледно дека, нозете се еден од нејзините омилени делови на телото и честопати ги истакнува, носејќи мини фустани во различни бои. Овојпат, Марјана се одлучи за краток фустан во виолетова боја, но и високи потпретици во крем варијанта. 

(Фото) „Севиџ екс Фенти“ разголени се и креирани од Ријана

Модната дизајнерка Ријана ги претстави своите нови разголени „Севиџ екс Фенти“ пижами, сите во нејзин, провокативен стил – токму во пресрет на празниците.

Се работи за линија пижами – еден машки дизајн и два женски пара – еден со куси ногавици и со градник во иста шара и – долги т.н. „Ass-ential“ пижами со разголен задник. Цената на кој било комплет, е 49,95 долари.

„Отворените пижами“ доаѓаат во сите големини.

(Фото) Наташа Беквалац се појави без гаќички на себе, а тоа што и ѕиркаше од таму долу буквално ја „здрви“ публиката

Пејачката Наташа Беквалац минатата ноќ се појави во најпровокативна комбинација досега, пишуваат српските медиуми.

Таа имено се појави во провокативна комбинација со леопартски принт на себе, а она што ги „здрви“ фановите е тоа што и ѕиркаше таму долу.

Станува збор за тетоважа која ја има пејачката во пределот на препоните, а евидентно било дека таа не носи ниту гаќички на себе, погледнете.

(Фото) Ваква досега Цеца не сме ја виделе

Многумина никогаш не го виделе ова! Фотографијата која се појави на страницата која објавува стари фотографии од естрадни личности воодушеви многумина.

Имено, на неа е Цеца Ражнатовиќ, а сите позитивно ја коментираа „Цеца бајкерката“ бидејќи пејачката позира на мотор.

Фотографијата е направена во деведесеттите, а погледите на сите се вперени во стајлингот кој Цеца го има, особено чорапите. Вистинска модна дива!

Популарно