(Видео) На познатиот српски кошаркар во ноќен клуб му ја погодија песната, ваков уште не сте го виделе

Српскиот кошаркар Никола Јокиќ е снимен како се забавува во ноќен клуб со српската химна.

По победата над Мајами (120:111), МВП-то на НБА лигата посети тамошен ноќен клуб, каде во негова страна се свиреше српската химна, што особено го погоди.

Коментари

Популарно