(Фото) Наташа е Србинка со најголем задник на светот

Наташа Крун има 30 години и е една од најпознатите шведски плус сајз модели. Интересно е тоа што оваа девојка по потекло е од Србија, а кариерата модел ја изградила во далечната Скандинавија.

Висока е 155 сантиметри и има 135 килограми. Истакнува дека моден пример ѝ е Ким Кардашијан, а тврди дека задникот го зголемува за да се чувствува „секси и моќно“. Имала 3 операии бразилско зголемување на задникот и сега обемот на колковите ѝ е дури 198 сантиметри.

Истакнува дека внесува повеќе од 6000 калории дневно за да ја зголеми масата, деновите ги поминува конзумирајќи пици и блао, а признава дека умее да изеде и повеќе од 6 килограми чоколаден крем месечно. Но, секако главен виновник за нејзиниот монтруозно голем задник виновни се пластичните операции.

Коментари

Популарно