(Фото) Наташа е Србинка со најголем задник на светот

Наташа Крун има 30 години и е една од најпознатите шведски плус сајз модели. Интересно е тоа што оваа девојка по потекло е од Србија, а кариерата модел ја изградила во далечната Скандинавија.

Висока е 155 сантиметри и има 135 килограми. Истакнува дека моден пример ѝ е Ким Кардашијан, а тврди дека задникот го зголемува за да се чувствува „секси и моќно“. Имала 3 операии бразилско зголемување на задникот и сега обемот на колковите ѝ е дури 198 сантиметри.

Истакнува дека внесува повеќе од 6000 калории дневно за да ја зголеми масата, деновите ги поминува конзумирајќи пици и блао, а признава дека умее да изеде и повеќе од 6 килограми чоколаден крем месечно. Но, секако главен виновник за нејзиниот монтруозно голем задник виновни се пластичните операции.

(Фото) Северина позираше по тагна и го покажа совршениот задник

Северина на својот Инстаграм профил објави фотографија која многу нејзини обожаватели остави без здив.

На фотографијата Северина позира речиси целосно гола, па очигледно е зошто оваа објава привлече големо внимание.

На себе носи само чевли со висока потпетица и сребрена јакна која ѝ покрива само мал дел од грбот.

(Фото) Актерката го прослави роденденот на бикини

Кејт Босворт докажа дека изгледа подеднакво добро како и во тинејџерските години кога во понеделникот, на својот 39. роденден, сподели видео од славеничкиот ден.

Русокосата актерка ги покажа стомачните мускули и извајани раце во бикини додека јава боса на коњ.

Ѕвездата, која носеше сличен костим за капење пред 20 години во филмот Blue Crush, сега ужива на плажа со бел песок и кристално чиста вода.

„Ова е 39 :“, ја наслови Кејт својата роденденска објава, додавајќи емотикони со сурфери, сини срца и ѕвезди.

Во роденденската објава, Кејт го канализира нејзиниот лик Ен Мари од Blue Crush.

(Фото) Ријана позираше во црвена танга и мрежести хулахопки

Сексапилната пејачка ја промовираше новата колекција на долна облека и шминка посветена за Денот на вљубените.

Во описот на нејзината објава стои: „Напиши ми љубовно писмо, срце“.

Реакциите кај обожавателите се позитивни и полни со комплименти. Според Forbes, Ријана има статус на милијардерка, нето вредноста на нејзиниот имот изнесува 1,7 милијарди долари благодарение на нејзината музика, глума и брендови на козметика и долна облека.

Популарно