(Фото) Маја Беровиќ по долга пауза ги израдува фановите

Маја Беровиќ се повлече од медиумите откако се породи во февруари. Пејачката веќе не се огласува ниту на социјалните мрежи, што многумина ги збуни, а на обожавателите секако им недостигаат нејзините секојдневни објави.

Сепак, таа вчера после долго време објави нешто на Инстаграм каде позира со синот Лав.

-Среќен ден на мајките. Поздрав од капетанот на белиот брод, напиша Маја позирајќи со синот во раце кој неодоливо се смее и се радува.

Коментари

Популарно