(Фото) Теа Таировиќ џабе го тегнеше прекраткото фустанче со шлиц, сè се виде

Популарната пејачка Теа Таировиќ настапи на еден белградски сплав, со многу провокативна комбинација, а кога замеша ги остави сите без здив.

Пејачката ја вжешти атмосферата со провокативен танц, а жешките движења ја разгореа фантазијата на многу мажи, а нема сомнеж дека никој не можеше да го тргне погледот од пејачката.

Теа на настапот носеше зелен топ градник и здолниште со препознатлив шлиц, а преку стомакот и градите златен синџир.

Пејачката направи атмосфера за паметење, а на мажите не им беше лесно на нејзиниот настап поради жешката сцена.

– „Неверојатно колку добро изгледа“, „Уф, не ми е добро “, „Бомба“, „Жив оган“, „Секоја чест“, „Шокантно“, „Богата е куќата со неа “ , „Кралица“, „Гром, колку добро изгледа, и игра за медал “ – се само дел од коментарите.

Коментари

Популарно