(Фото) Теа Таировиќ џабе го тегнеше прекраткото фустанче со шлиц, сè се виде

Популарната пејачка Теа Таировиќ настапи на еден белградски сплав, со многу провокативна комбинација, а кога замеша ги остави сите без здив.

Пејачката ја вжешти атмосферата со провокативен танц, а жешките движења ја разгореа фантазијата на многу мажи, а нема сомнеж дека никој не можеше да го тргне погледот од пејачката.

Теа на настапот носеше зелен топ градник и здолниште со препознатлив шлиц, а преку стомакот и градите златен синџир.

Пејачката направи атмосфера за паметење, а на мажите не им беше лесно на нејзиниот настап поради жешката сцена.

– „Неверојатно колку добро изгледа“, „Уф, не ми е добро “, „Бомба“, „Жив оган“, „Секоја чест“, „Шокантно“, „Богата е куќата со неа “ , „Кралица“, „Гром, колку добро изгледа, и игра за медал “ – се само дел од коментарите.

(Фото) Славната пејачка во комбинација која ретко која дама би ја облекла на себе

Пејачката Кија Коцкар уживаше на забава, а нејзиниот аутфит го привлече вниманието на многумина.

Имено, таа цело време танцуваше и уживаше во вечерата, но нејзиното бујно деколте не остана незабележано.

Киа облече виолетов костим за капење, кој го комбинираше со фармерки со низок струк.

Пејачката прво се снимала во станот, додека се подготвувала, а потоа ги споделила кадрите со колешката Тамара и покажала како добро се забавуваат.

(Видео) Сека Алексиќ се снимаше во када- бујните гради на видик

Пејачката Сека Алексиќ ги изненади сите со провокативно видео на социјалните мрежи.

Имено, Сека на својот Инстаграм профил објави видео како лежи целосно гола во када покриена само со пена.

Видеото предизвика лавина коментари, а мислењата на нејзините следбеници беа поделени. Некои се воодушевени, а други сметаат дека пејачката овој пат претерала.

„Царица“, „Уживаш, не ти е гајле“, „Убавина“, „Ова не ти требаше“, „Од каде ти е ова?“, „Ова не си ти“, се само некои од коментарите под објавата.

Видеото погледнете го ОВДЕ

(Фото) Анастасија Ражнатовиќ покажа како ужива на Ибица

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ ужива на одмор, а сите забележаа еден детал кај неа. Анастасија објави фотографија на Инстаграм во опуштен стил, пуштена коса, а над главата носеше марама од позната марка.

Инаку, Анастасија потрошила околу 500 евра за ова модно парче кое го носела на Ибица.

Под објавата на Инстаграм комплименти на Ражнатовиќ оставија Милица Тодоровиќ, Дајана Пауновиќ и Емина Јаховиќ. Инаку, откако се одмори на Ибица и ги почести следбениците со жешки фотографии во бикини, Анастасија Ражнатовиќ накратко се врати во Белград и веднаш ги посети својот козметичар и фризер.

Иако никогаш не ја променила драстично фризурата, пејачката малку експериментирала и додала светли прамени.

Популарно