(Фото) Луна Џогани ги разнежни фановите со оваа фотографија

Луна Џогани чека второ дете со својот избраник Марко. Таа пред две години роди девојче кое се вика Миа.

Поранешната пејачка и учесничка во „Задруга“ секојдневно покажува дека ужива во бременоста, а на својот Инстаграм сподели фотографија од трудничкиот стомак и ги разнежни своите следбеници.

Луна реши да им признае на медиумите дека чека девојка чие име ќе започнува со буквата „Л“.

Коментари

Популарно